Teraz jest 19 mar 2024, 08:23




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 cze 2007, 15:15 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 02:51
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Marek napisał(a):
Ja nie, ale wybieram się na początek tutaj, trzy dni chyba wytrzymam :)

i jak poszlo? wycisk straszny! szczegolnie piatek i niedziela (po burzy)...

_________________
Obrazek http://my.opera.com/belek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 16 cze 2007, 15:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
Byłeś tam? Jechałeś, czy tylko za fotografa robiłeś? A poszło słabo, to była impreza nieco ponad moje siły, pomimo to ukończyłem wszystkie etapy w oznaczonym czasie, choć ostatni 53 sekundy przed 18:00.
Jestem na jednym Twoim zdjęciu, na bufecie. Dzięki! Wiedziałeś komu robisz? :D

A już wiem, byłeś, znalazłem Cię. Gratulacje za ukończenie! Racza była przerypana, ale ten etap wspominam najlepiej, wolę deszcz niż te cholerne upały...


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2007, 23:03 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 02:51
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
na ktorym zdjeciu? ;)

mi najlepiej jechalo sie etap 2. na pierwszym mialem jeszcze goraczke po grypie a na ostatnim nie moglem prostowac prawej nogi hehe tak czy inaczej przed prologiem gadalem z kims z ekipy ze mam rower troche ponad miesiac a wczesniej duzo jezdzilem 10 lat temu i ten koles stwierdzil ze pogratuluje mi jak ukoncze :) udalo sie. ciekawe jak mi pojdzie za rok (staram sie teraz robic dziennie ok 50km bez weekendow). na jure jeszcze nie pojade - 200km w jeden dzien to jednak sporo, ale chyba dzien pozniej jest maraton pod krakowem i tam powalcze...

powodzenia wszystkim co jada na maraton po jurze! dajcie znac jak bylo...

_________________
Obrazek http://my.opera.com/belek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 24 cze 2007, 10:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
belek napisał(a):
na ktorym zdjeciu? ;)
(...)


Na tym http://my.opera.com/belek/albums/showpi ... re=4223432 , popatrz na mój podpis, a potem na koszulkę jednego gościa na tym bufecie. Trochę mnie dziewczyna zasłania, ale widać.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:17 

Dołączył(a): 13 wrz 2007, 11:01
Posty: 64
Lokalizacja: Śląsk
Witam, przed chwilą wypatrzyłem to ciekawe forum a jako, że mieszkam w Poraju w malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i często zdarza mi się jeździć po niej na rowerze nie mogłem przejść obojętnie i się nie zarejestrować :) Okej pora na pierwszego posta :mrgreen: W maju bieżącego roku miałem okazje przejechać z kolegą prawie całą długość czerwonego szlaku Orlich Gniazd (pisze prawie bo wystartowaliśmy z Poraja a szlak zaczyna się gdzieś na peryferiach Częstochowy) i gdy dojechaliśmy z kumplem do Krakowa na liczniku mieliśmy przeszło 160 km. Po drodze oczywiście zwiedzaliśmy ciekawsze zabytki, zamki. Z Krakowa już wróciliśmy pociągiem. Całą trasę zrobiliśmy w 19 godz. (dlatego tak długo bo były postoje dość częste, zwiedzanie, kolega złapał gume po drodze i jego rower pozostawiał wiele do życzenia). Reasumując było extra :wink:


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2007, 00:45 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 02:51
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Marek napisał(a):
belek napisał(a):
na ktorym zdjeciu? ;)
(...)


Na tym http://my.opera.com/belek/albums/showpi ... re=4223432 , popatrz na mój podpis, a potem na koszulkę jednego gościa na tym bufecie. Trochę mnie dziewczyna zasłania, ale widać.

to moge Ci wywolac to zdjecie 60x40cm :D

Kamill napisał(a):
Całą trasę zrobiliśmy w 19 godz.

to jechaliscie po ciemku???

_________________
Obrazek http://my.opera.com/belek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 26 wrz 2007, 04:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
Trochę światła i da się jeździć. Znam kilka osób, które właśnie po ciemku zaczynają jeździć na rowerach, niektórzy nawet w Beskidach.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2007, 05:49 

Dołączył(a): 13 wrz 2007, 11:01
Posty: 64
Lokalizacja: Śląsk
Dokładnie belek - jechaliśmy po ciemku. Na zamek do Ojcowa dotarliśmy ok. godz. 1 w nocy. Zero ludzi, cisza, spokój - to jest to co lubię :) Do samego Krakowa dojechaliśmy kilka godzin później - nie śpieszyło nam się.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 paź 2007, 23:06 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 02:51
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
jezdzic noca po beskidach i to jeszcze samemu musi byc niesamowitym przezyciem...
poki co jezdze tylko od dziewczyny do domu przez las (2,2km)... niby nic ale nie mam swiatel :D
a ojcow bez ludzi, z ksiezycem w pelni i gwiazdami musi wygladac pieknie (no moze poza zjazdem od jaskini lokietka do krakowskiej bramy ;) )

_________________
Obrazek http://my.opera.com/belek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:28 

Dołączył(a): 10 maja 2007, 17:42
Posty: 14
Lokalizacja: Tychy
Kurdi dawno mnie tu nie było. Ponad 3000 postów nie przeczytane :shock: Wybieram się na początku listopada z kumplem z woja :wink: tak na 2-3 dni do Jury oczywiście żeby przejechać Szlak Orlich Gniazd. I pytanko? Jak lepiej jechać z Krakowa do Częstochowy czy z Częstochowy do Krakowa?


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2007, 11:40 

Dołączył(a): 13 wrz 2007, 11:01
Posty: 64
Lokalizacja: Śląsk
jaro80 napisał(a):
Jak lepiej jechać z Krakowa do Częstochowy czy z Częstochowy do Krakowa?


Na twoim miejscu wsiadł bym w pociąg do Krakowa i szlakiem do Częstochowy. Po osiągnięciu celu [Cz-wy] będziecie mieli jeszcze sporo czasu na zwiedzanie innych fajnych miejsc..jest ich sporo :wink:


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2007, 23:36 

Dołączył(a): 10 maja 2007, 17:42
Posty: 14
Lokalizacja: Tychy
Tak zrobimy. Jeszcze jedno pytanko, gdzie można się w miarę tanio przenocować no i żeby nie odbijać daleko od szlaku ?


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2007, 07:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2006, 19:56
Posty: 430
Lokalizacja: Zawiercie
W wersji 3-dniowej to by wypadało mniej więcej tak... Pierwszy nocleg gdzieś w Dolinkach, drugi np. w Mirowie lub okolicach. Można szukać po agroturystykach, a z trampowego doświadczenia wiem, że za ładny uśmiech do gospodyni można się przespać w stodole, szkole, albo czasem nawet w łóżku :)

_________________
v3rt.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:57 

Dołączył(a): 20 kwi 2007, 02:51
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
w mirowie nocowalismy w starym domu za 10zl (dostalismy nawet posciel). jest on po lewej stronie idac juz ta glowna droga do zamku pod gore... wlasciciele mieszkaja po drugiej stronie ulicy. urzadzony jak z poczatku ubieglego wieku, z trzeszczacym strychem, piecami i wielkim obrazem rodzinnym w "salonie"... mielismy spac kazdy w innym pokoju ale po tym jak slyszalem kroki na strychu spalismy w trojke w jednym (przenieslismy lozka) hehe pod samym zamkiem o 23 wlasciciel otworzyl nam sklep... mozna sobie zrobic grilla i chyba ognisko na polanie pod zamkiem...
w poblizu pieskowej skaly spalismy w karczmie na zsunietych lawach (nigdzie nie bylo noclegow). ale najpierw kupilismy w niej piwa, mielismy telewizor i kominek ktory grzal znakomicie (w nocy byly 2 stopnie)... prysznic niestety na dworzu... jednak policzyli za takie warunki niezle - 25zl :( niestety nie mielismy wyjscia... coz "tania" agroturystyka"
w olsztynie pod cz-wa spalismy niedaleko miejscowego "teatru". zwykly dom i "zwykle" ceny (30zl).
pewnie jak sie poszuka to cenowo bedzie lepiej ale my juz nie mielismy sil ;)

_________________
Obrazek http://my.opera.com/belek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:49 

Dołączył(a): 10 maja 2007, 17:42
Posty: 14
Lokalizacja: Tychy
Witam wszystkich rowerzystów. W piątek wybieram się do Jury na trzy dni z kumplem z woja i mamy w planach przejechać Szlak Orlich Gniazd. Liczymy, że z noclegami nie powinno być problemów. Nic nie planujemy. Wsiadamy do pociągu i wysiadamy w Krakowie. No i pytanie ? Gdzie wysiąść najlepiej, czy na stacji Kraków Gł. czy gdzieś indziej ?

Liczymy na dobrą pogodę, byle nie padło za mocno. W deszczu też jest całkiem wesoło :D

Czekam na Wasze wskazówki :wink:


Gora
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Teraz jest 19 mar 2024, 08:23


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:
cron

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL