Teraz jest 16 kwi 2024, 06:19




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2008, 12:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3645
Źródło - http://www.ilkus.pl



1. Cel wyścigu
* wyłonienie zwycięzców wyścigu „Szlaki Jury”
* promocja gmin jurajskich
* popularyzacja kolarstwa górskiego wśród młodzieży
2. Organizator
* Stowarzyszenie „Honestus”
* FTT STOMIL Wolbrom
* Urząd Miasta w Wolbromiu
* Urząd Miasta w Pilicy
3. Termin i miejsce
* wyścig odbędzie się w dniu 29.06.2008 r., pobliżu ruin zamku Smoleń
4. Zgłosenia
zapisy w dniu 29.06.08 od godz. 8.30 w BIURZE ZAWODDÓW w Ośrodeku Edukacyjno-Naukowy w Smoleniu lub wcześniejsze zgłoszenia na fax: (032) 6435405 (032) 6423596 lub e-mail: ventus@poczta.onet.pl
* start pierwszej kategorii o godz. 11.00 (odprawa techniczna godz. 10.30)
* wyścig zostanie rozegrany na trasie o długości rundy 4 250 m
* opłata startowa zgodnie z Regulaminem PZKol:
o młodzik – 5 zł;
o junior młodszy – 8 zł;
o junior – 10 zł;
o orlik – 12 zł;
o elita – 16 zł;
o wszyscy amatorzy – 25 zł
* dla uczestników przewidziany jest posiłek regeneracyjny.
5. Uczesnictwo
Prawo do udziału w zawodach mają zawodnicy i zawodniczki licencjonowani (+ważne badania lekarskie) oraz bez licencji w wybranych kategoriach, jak niżej:
* MŁODZIK - z licencją – 2 okrążenia
* JUNIOR MŁODSZY - z licencją – 4 okrążeń
* JUNIOR - z licencją – 6 okrążeń
* ORLIK - z licencją – 8 okrążeń
* ELITA - z licencją – 8 okrążeń
* MASTERS (pow.30 lat) - z licencją lub bez – 3 okrążenia
* AMATORZY OPEN - z licencją lub bez– 4 okrążenia
6. Wyścig rozegrany zostanie zgodnie z przepisami PZKol. Nagrody
Rozdanie nagród odbędzie się po zakończeniu zawodów. Przewidywane nagrody:
* młodzik/młodziczki I,II,III – miejsce nagrody rzeczowe;
* junior/ka mł.: I-200; II-150; III-100;
* junior/ka: I-300; II-200; III-100;
* orlik: I-400; II- 250, III-200;
* elita: : I-400; II- 250, III-200;
* masters: : I-300; II-200; III-100;
* amatorzy: I-200; II-150; III-100;
7. Kary
8. W stosunku do zawodników i osób towarzyszących, których postępowanie wykroczy poza Regulamin, stosowane będą kary określone przepisami PZKol. Postanowienia końcowe
* wyścig zostanie rozegrany zgodnie z obowiązującymi przepisami;
* zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach;
* zawodnicy startują na własną odpowiedzialność;
* organizator nie ubezpiecza zawodników;
* organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane przez zawodników lub inne osoby;
* organizator zapewnia ciepły posiłek dla uczestników wyścigu;
* organizator zastrzega sobie prawo do łączenia kategorii w przypadku małej frekwencji zawodników;
* organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym zastrzega sobie prawo decydowania we wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie;
* Sędziego Głównego i skład sędziowski wyznaczy zgodnie z obowiązującymi przepisami MZKol w porozumieniu z organizatorem.

W Ośrodku Edukacyjno-Naukowym w Smoleniu jest możliwość zarezerwowania miejsc noclegowych.
Informacje na temat noclegu pod numerem telefonu (032) tel. (032) 673 60 79 e-mail: smolen@zpk.com.pl

ZAPRASZAMY!


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 13 cze 2008, 14:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
No nie wiem, to XC czyli za krótko i za mocno jak dla mnie. Zobaczę, jak się będę bardzo nudził to podjadę.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2008, 17:05 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9159
Lokalizacja: Włodowice
Ciekawe jaka dokładnie trasa?

Wiem że to co napiszę to czyste czepialstwo, ale warto by Dol. Wodąca pozostała poza imprezami masowymi. Równie fajną imprezę (podobnie na pograniczu gmin Pilica i Wolbrom) można by zrobić w górnej części Dol. Cisowej (Grzebień, Kąpiołki, Syber), przy mądrym poprowadzeniu polnymi ścieżkami dało by się obserwować większość trasy z jednego miejsca.

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 15 cze 2008, 16:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3645
Michał, widziałeś jaka była trasa na Family Cup w Rabsztynie? Puścili kolarzy po ścieżkach koło zamku w odległości maksymalnie 500 metrów od ruin.
Myślę, że podobnie wytyczona zostanie trasa wokół Smolenia. Oczywiście nie musi być to najbliższy teren ruin. Nazwa "Smoleń" ma tu działać raczej jako chwyt marketingowy i miejscowość znana i rozpoznawana jako jurajska, a taki jest cel imprezy.

Możliwe, że pojawie się w Smoleniu, ale tylko żeby zrobić zdjęcia. Mam kilka z Family Cup, jakby ktoś chciał, to mogę zamieścić na forum.


PS czy to jest wyścig złożony z kilku eliminacji? Znalazłem coś takiego: http://www.irzadze.pl/index1.php?go=aktualnosci&id=125


Ostatnio edytowano 15 cze 2008, 16:56 przez markpm, łącznie edytowano 1 raz

Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 15 cze 2008, 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2007, 23:37
Posty: 253
Lokalizacja: obywatel świata
Zamieść, zamieść :)

_________________
http://www.juraonline.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 15 cze 2008, 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2008, 19:37
Posty: 43
Lokalizacja: Skrzydlów
markpm napisał(a):
* ELITA - z licencją – 8 okrążeń
* AMATORZY OPEN - z licencją lub bez– 4 okrążenia


ZAPRASZAMY!


nie bardzo wiem o co chodzi???
ale z zaproszenia skorzystam:)


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 16 cze 2008, 05:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
Co tu rozumieć, jeśli masz licencję to startujesz w odpowiedniej dla Ciebie kategorii, ale możesz również oczywiście wystartować w Amatorzy Open. Jeśli nie masz licencji, to z uwagi na wiek możesz startować tylko w kategorii Amator. Ja mam troszkę lepszy wybór, bo mogę startować w Mastersach lub Amatorach. Zdecyduję na miejscu, ale chyba Masters będzie dla mnie lepszą kategorią.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2008, 16:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2008, 19:37
Posty: 43
Lokalizacja: Skrzydlów
czyli jeśli np. Marek G sobie przyjedzie, a licencje niewątpliwie ma, i nie będzie Mu się chciało startować w elicie z licencją to może sobie wystartować w amatorach z licencją???


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 16 cze 2008, 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
Nie ma oddzielnych kategorii Amator z licencją i Amator bez niej. W Amatorach mogą startować wszyscy, ale jest jeden kłopot: jadą razem, czy mają 20 czy 50 lat. Posiadanie licencji umożliwia Ci ściganie się w tym wyścigu w Twojej kategorii wiekowej, czyli z ludźmi teoretycznie o podobnych możliwościach.
Podsumowując: masz licencję, możesz sobie wybrać - odpowiednia kategoria lub Amator, nie masz - tylko Amator.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2008, 22:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3645
dziwne, impreza reklamowana tylko w lokalnych mediach i takie kategorie.


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 17 cze 2008, 05:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
markpm napisał(a):
dziwne, impreza reklamowana tylko w lokalnych mediach i takie kategorie.

Ci co mają się dowiedzieć na pewno już wiedzą. Nie liczyłbym na wiele jak przyjedzie kilka znanych twarzy, obstawią wszystkie kategorie z Amatorami włącznie. W Krakowie jest kilkunastu wycinaków, którzy z nudów mogą podjechać (na rowerach nawet, w ramach rozgrzewki), nóż-widelec wpadnie parę stówek, a i rozerwać się można :)
Ja zobaczę na miejscu kto jest i wtedy zdecyduję, bo nie widzę sensu wypluwania płuc w pojedynku z np. Bieniaszem czy znanym prawie wszystkim na tym forum Januszem :)


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2008, 10:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2008, 20:18
Posty: 17
Lokalizacja: Częstochowa
wybrałbym sie ale, 25zł za bez obrazy jakąś małą kameralna imprezke to duzo za duzo, kwota połowy porzadnego maratonu zorganizowanego w świetnych okolicach (nie przecze ze te takowe nie sa) i na wysokim poziomie (byc moze poziomo rg bedzie tez odpowiedni) ale w okolicy sa podobne imprezki z mniejszym wpisowym a nwet bez niego.. i zgodze sie z
Cytuj:
Wiem że to co napiszę to czyste czepialstwo, ale warto by Dol. Wodąca pozostała poza imprezami masowymi. Równie fajną imprezę (podobnie na pograniczu gmin Pilica i Wolbrom) można by zrobić w górnej części Dol. Cisowej (Grzebień, Kąpiołki, Syber), przy mądrym poprowadzeniu polnymi ścieżkami dało by się obserwować większość trasy z jednego miejsca.
...
moze to i lepiej ze impreza nie jest reklamowana...

_________________
Obrazek
ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
Obrazek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 19 cze 2008, 12:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3645
Nie przyjadą znani, tylko chętni amatorzy :)

W Rabsztynie też zapowiadało się na niedużą imprezkę, a wyszło coś takiego (kolarze, trasa wyścigu)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest 16 kwi 2024, 06:19


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL