Teraz jest 28 mar 2024, 12:28




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 maja 2011, 06:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 maja 2007, 12:30
Posty: 3881
Lokalizacja: Pilica
"Willa nad zalewem", niegdyś ośrodek BZE i Enionu,obecnie w rękach prywatnych ,nie ma dobrej prasy wśród użytkowników.

Cytuj:
Rekiniasty (4 miesięcy temu)
"Willa u źródeł"... nie polecam...Nie byłem w gorszym miejscu...drogo, zimno i ogólnie MEGA nie miło...(zwłaszcza jeżeli chodzi o właścicieli)...Jednym słowem... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
margolcia (4 miesięcy temu)
Hmyyy...Sylwester i Nowy Rok w Pilicy... masakra!! Drogo, zimno, obskurnie, bez wody i w ogóle do DUPY!! Nie będę pisała o właścicielach, bo nie chcę używac "BRZYDKICH" słów...!! Ale, jeżeli nie chcecie sobie ZJEBAC wypadu poza dom, to jedźcie wszędzie tylko nie tam!! JEDNYM SŁOWEM właściciele "willi u źródeł" to K.... I ZŁODZIEJE
NataliaMetel (4 miesięcy temu)
FATALNIE! Nie polecam, rozpoczynając od braku ogrzewania w domkach zimą (bo farelka i mały kaloryfer na domek przy temperaturze -20 C nie można nazwać ogrzewaniem), brak działających łazienek w domkach i co najbardziej szokujące do godziny 14! po sylwestrze całkowity brak dostępu do jakiejkolwiek łazienki! Zasadniczo umowa z właścicielką "ośrodka" nie została podpisana ale przy słownym uzgadnianiu pobytu nie było mowy o dodatkowej opłacie za prąd (w przypadku nie nagrzania domków przez męża właścicielki mieliśmy zostać przeniesieni do pensjonatu - oczywiście się tak nie stało), po pobycie licznik (na cały ośrodek plus domki razem!) został spisany i "podzielony" na równe części, żenada ale wyszło że za dwa domki za dwie noce sam prąd kosztował 250 zł! Rozmowa z tą pożal się Boże właścicielką kiedy stwierdziliśmy "nie płacimy" też była bardzo ciekawa, uwagi o braku toalet, braku prysznica i ciepłej wody przez cały wyjazd i przeniesieniu do pensjonatu zignorowała, za to stwierdziła, że zaliczkę 100zł sobie zostawi a pozostałe 150 to są grosze a ona jest "honorowym" (ha ha ha) człowiekiem i jeśli tylko chcemy to nam w ogóle całą kwotę zwróci skoro się nam nie podobało, po czym trzasnęła tyłkiem i sobie poszła. Na prawdę gorąco nie polecam, fatalne warunki i najgorsza właścicielka z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia, osoby które to przeczytają bardzo proszę o dalsze przekazanie, bo taki ośrodek nie ma prawa funkcjonowania i oferowania "usług" nieświadomym turystom.
Śrubka (4 miesięcy temu)
NIE POLECAM! DROGO, BEZ WODY BIERZĄCEJ, ZA PRAD ZA JEDNA NOC 100ZŁ A GDY CHCIELISMY ABY WŁAŚCICIELKA PRZEDSTAWIŁA FAKTURE TO WEZWAŁA POLICJE!WSZEDZIE ALE NIE TAM!
Remik. (8 miesięcy temu)
Słowem wstępu - ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Za tą cenę (i oferowane warunki bytowe - WSPÓLNE, BRUDNE ŁAZIENKI I ICH BRAK NA NAJWYŻSZYM PIĘTRZE, Z RESZTKAMI MYDŁA DO RĄK, BRAKIEM RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH DO ICH OSUSZENIA I WYBRAKOWANYMI ŻALUZJAMI) zdecydowanie lepiej wybrać się do innej miejscowości. Na swej stonie piszą, że jest komfortowo. Tak, o ile można nazwać komfortowym skrzypiące podłogi, stare, niewygodne wersalki, brak papieru w toalecie, aneks kuchenny z 3 brudnymi szklankami i jednym nożem otoczonym mysimi odchodami, brak dostępu do kuchni i zimną wodę w pokoju). W NOCY OŚRODEK JEST KOMPLETNIE NIEOŚWIETLONY! Gospodarstwo jest oddzielone od STAREGO CMENTARZA ŻYDOWSKIEGO ZALEDWIE OGRODZENIEM i z okien oczywiście go widać (NIEKTÓRYM PERSPEKTYWA MIESZKANIA W TAK BLISKIM SĄSIEDZTWIE CMENTARZA MOŻE SIĘ NIE PODOBAĆ). W domkach niczym dziwnym nie są pęknięte szyby czy totalny brak ogrzewania. Personel pozostawia wiele do życzenia, totalny brak szacunku do klientów i do ich portfeli. Dzwoniąc usłyszeliśmy, że opłata za psa wynosi 8zł, docierając na miejsce było już 10, a po pobycie były pretensje, że pies zostawiony na chwile w pokoju szczekał. To pokazuje, że ludzie zarządzający nie potrafią się ze sobą dogadać i każdy mówi co innego. Sprzątaczka rano budzi, bez ostrzeżenia, bez przepraszam i z pretensjonalnym tonem wyrzuca nas z pokoju. Pożegnanie zakrawa o kpinę, chamstwo i nic więcej (sprzątaczka nie ze wszystkimi może być na "ty" i nie do wszystkich może się wyrażać np. "spadaj", nie będziesz ze mną rozmawiać"). Przyjeżdżając do Pilicy, lepszym wyjściem okaże się nocleg w samochodzie - będzie wygodniej, przyjemniej i napewno taniej.


Cytat pochodzi ze strony http://www.pora.pl Oczywiście oficjalna strona internetowa przedstawia istny raj. Najprawdopodobniej też zaraz pojawią się wpisy "osób zachwyconych pobytem" ;) Na wszelki wypadek warto jednak zachować dużą ostrożność.

_________________
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni że spotykasz ich na każdym kroku...

Towarzystwo Jurajskie
http://www.jura-pilica.com


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 10 maja 2011, 21:15 

Dołączył(a): 14 kwi 2008, 10:00
Posty: 340
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Nigdy tam nie nocowałem i widzę, że to był dobry wybór. Jakoś wolę nocleg u pilickich franciszkanów. Może szału nie ma ale z pewnością jest milej, taniej i ta piękna cisza oraz kawał trawnika z trzema wielkimi lipami i wiązami do wygrzewania się :mrgreen:

_________________
"Przechodniu! w dzień jasny i pogodny, wnijdź na szczyt wieży, potocz w około okiem, a mimowolnie schylisz kornie czoło przed Stwórcą, poznasz Jego Wielkość!!!"
Roman Hubicki "Opis trzech zamków..." o Smoleniu


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2011, 14:52 

Dołączył(a): 28 maja 2011, 12:34
Posty: 5
Lokalizacja: Zielonki
W "Willi nad zalewem" nie miałem okazji zagościć (po tych komentarzach wnioskuje, że dobrze zrobiłem :) ), jednak przy okazji ostatniej wizyty na jurze odwiedziłem hotelik Pod Kolumnami właśnie mieszczący się w Pilicy. Nie wiedziałem wcześniej o jego istnieniu. To bodaj że nie dawno otwarty hotelik. Dopiero piliczanie na rynku polecili mi to miejsce gdy zapytałem o pobliskie miejsca do przenocowania. I muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem. Usytuowanie świetne, zaraz przy wjeździe do parku pałacowego przy ul. Senatorskiej która jest wyłożona brukiem granitowym - na prawdę fajnie jest to zrobione. Miejsce ciche i świetne na odpoczynek. Najbardziej zaskoczył mnie standard pokoi. Za takie pieniądze to coś niebywałego. Na parterze mieści się restauracja no i jedzenie też jest na prawdę super :)
Aha... najważniejsze, po tych kilku dniach na jurze znowu chce się tam wracać! :)


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest 28 mar 2024, 12:28


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL