Jurajskie Forum Dyskusyjne
http://forumjurajskie.pl/

Miejce na biwak i ognisko
http://forumjurajskie.pl/viewtopic.php?f=17&t=5318
Strona 1 z 1

Autor:  kris_61 [ 10 lut 2012, 11:37 ]
Tytuł:  Miejce na biwak i ognisko

Kiedy trochę się ociepli planuję jednodniowy wyjazd do OPN kilkoma prywatnymi autami lub wynajem busika, by pokazać ciekawe w miejsca w parku i otulinie OPN, bowiem wielu moich znajomych jeszcze tu nie było ;)
W związku z tym mam prośbę do Was, byście podpowiedzieli gdzie by było najlepiej zostawić samochody i po wycieczce wspólnie miło spędzić czas i zorganizować wspólne ognisko dla uatrakcyjnienia wyjazdu. Z góry dzięki :)
Pozdrawiam - Krzysztof. :)

Autor:  Mariusz1 [ 10 lut 2012, 12:13 ]
Tytuł:  Miejce na biwak i ognisko

W OPN tylko zostają ci parkingi płatne co do samochodu jeśli zrobisz inaczej solidny mandat zapłacisz na komendzie w Skale. Ognisko i biwak najlepiej zrobić poza granicami parku bo tam jest to zakazane.

Autor:  kris_61 [ 11 lut 2012, 22:08 ]
Tytuł:  Miejce na biwak i ognisko

Dziękii Mariusz1 Ostatnio prze Ojców jechałem jeszcze późną jesienią w niedzielę, to multum samochodów było ustawionych od parkingu pod zamkiem aż pawie do Opalówek, po stronie kaplicy na wodzie. Niemniej zatrzymałem się dopiero na Złotej Gorze, bo miałem stracha. :P

Natomiast biwak i ognisko mogło by być nawet po za granicami parku, tylko jakie miejsce byście polecili? :D

Autor:  Mariusz1 [ 12 lut 2012, 07:59 ]
Tytuł:  Miejce na biwak i ognisko

Polecam Słoneczne Skałki tylko to teren prywatny zapytaj w wiosce o właściciela gruntu, swego czasu nie było kłopotu się tam rozbić i usmażyć kiełbasę.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/