Teraz jest 05 maja 2024, 19:35




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2006, 20:12 
Witam,

Serdecznie zapraszam na nowopowstałe forum dyskusyjne poświęcone mieście i gminie Pilica :)

Adresy forum:

www.pilica.yoyo.pl
www.pilica.wirtualnie.pl

Proszę o wszelkie uwagi na temat forum.

Pozdrawiam,
Administrator w/w forum
pilica.forum@wp.pl


Ostatnio edytowano 07 lip 2006, 14:04 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Gora
  
 
PostNapisane: 07 lip 2006, 14:08 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9167
Lokalizacja: Włodowice
Witaj,

może mała sugestia - uruchomiłeś bardzo lokalne forum i najlepiej jeżeli zadbasz o reklamę w Pilicy, oraz bezpośredniej okolicy, może jakieś plakaty, ulotki, po wakacjach info w szkołach, pogadaj może pozwolą zamieścić ogłoszenie na tablicy w UMiG?

p.s.
poprawiłem adres mailowy

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 08 lip 2006, 00:04 
Michał napisał(a):
Witaj,

może mała sugestia - uruchomiłeś bardzo lokalne forum i najlepiej jeżeli zadbasz o reklamę w Pilicy, oraz bezpośredniej okolicy, może jakieś plakaty, ulotki, po wakacjach info w szkołach, pogadaj może pozwolą zamieścić ogłoszenie na tablicy w UMiG?

p.s.
poprawiłem adres mailowy



Dzięki za sugestie.
Staram się rozreklamować forum wśród znajomych - liczę na to, że oni powiedzą o nim innym.
Poza tym zamiesciłem ostatnio ogłoszenie w zawierciańskim dodatku do DZ.
Pomimo wszystkich tych działań jeszcze zbyt mało osób odwiedza forum, by zaczęły sie na nim jakieś dyskusje. Jednym z powodów jest zapewne to, iż strona nie pojawiła sie jeszcze w Google.
Ciekawostką jest to, iż jeden z gości miał pytanie dot. Pilicy i skierował je bezpośrednio do mnie drogą mailową, a nie zadał go na forum, do czego go później namawiałem, ponieważ nie znałem na nie odpowiedzi - bezskutecznie :-)

Niektórzy mogą zadać pytanie - po co założyłem forum pilickie, skoro jest świetne forum jurajskie? Myślę jednak, że wiele osób chciało by móc zadać pytanie dotyczące tylko gminy Pilica i na dodatek jakiejś codziennej sprawy (Gdzie najtaniej kupić ... ?) - pytanie tak wąskie, że na niniejszym forum wydało by się zbyt błahe. Sądze więc, że istnienie for gminnych ma sens (oczywiście jeśli wie o nich sporo ludzi ...)


Pozdrawiam wszystkich, którzy doszli do tego momentu :-)
Administrator pilickiego forum


Gora
  
 
PostNapisane: 08 lip 2006, 07:46 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9167
Lokalizacja: Włodowice
W/g mnie sytuacja podobna jak z forum Ogrodzieńca - lokalne platformy wymiany informacji/opini są potrzebne, ale warunkiem niezbędnym jest reklama w danym środowisku. Nie wiem jak dokładnie wygląda dostęp do netu w Pilicy i okolicy, ale "kilka" :wink: osób ma na pewno...

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 08 lip 2006, 12:14 

Dołączył(a): 13 maja 2006, 09:22
Posty: 57
Lokalizacja: zabrze
Zareklamuj swoje forum na jak największej liczbie stron o tematyce jurajskiej. Oczywiście także powalcz o wysoki Page Rank w Google - to podstawa. Na początek może postaraj się "podpiąć" pod jakiś serwis, później gdy forum zdobędzie odpowiednią liczbę odwiedzających bywalców pomyśl o usamodzielnieniu.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 lip 2006, 12:50 

Dołączył(a): 08 lip 2006, 12:37
Posty: 10
grillfan napisał(a):
Zareklamuj swoje forum na jak największej liczbie stron o tematyce jurajskiej. Oczywiście także powalcz o wysoki Page Rank w Google - to podstawa. Na początek może postaraj się "podpiąć" pod jakiś serwis, później gdy forum zdobędzie odpowiednią liczbę odwiedzających bywalców pomyśl o usamodzielnieniu.



Dzięki za sugestie dot. rozreklamowania forum.
Przymierzam się właśnie do wysłania emaili do twórców stron poświęconych Jurze, z prośbą o zamieszczenie na nich linku do forum.
Dziś skorzystałem z Google Sitemaps, może to przyśpieszy pojawienie się strony w Google.
Jeśli chodzi o podpięcie się pod jakiś serwis - nie znam żadnego ogólno-pilickiego serwisu internetowego. W planach mam stworzenie strony poświęconej gminie Pilica - ale do tego oczywiście potrzeba czasu.

Pozdrawiam


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 23 sie 2006, 09:10 
Super pomysł tylko mało piszących :?


Gora
  
 
 Tytuł: Pilica
PostNapisane: 23 sie 2006, 19:58 

Dołączył(a): 11 lut 2005, 21:40
Posty: 307
Lokalizacja: Za-cie
A ja myślę ,że nie warto się rozdrabniać. Każdy oczywiście ma swoje ambicje ale w końcu doprowadzi to do tego ,że każda rodzina będzie miała swoje forum. Forum Ogrodzieńca, Pilicy no i forum Młynów k/ Zdowa ,a może forum leśniczówki Psiarskie?. Dzięki jednemu forum wiem co dzieje się w Lipowcu i w Olsztynie jednocześnie.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:03 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9167
Lokalizacja: Włodowice
I tak i nie, tzn. z jednej strony lepiej jeżeli tematy dotyczą środowiska, gospodarki, turystyki itp. ale pamietaj że takie fora często są w głównej mierze platformą do wymiany informacji którą jest zainteresowana tylko społeczność lokalna np. czemu burmistrz przyjmuje tylko w czwartki, a nie w środy i piątki...

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:31 

Dołączył(a): 08 lip 2006, 12:37
Posty: 10
Michał napisał(a):
I tak i nie, tzn. z jednej strony lepiej jeżeli tematy dotyczą środowiska, gospodarki, turystyki itp. ale pamietaj że takie fora często są w głównej mierze platformą do wymiany informacji którą jest zainteresowana tylko społeczność lokalna np. czemu burmistrz przyjmuje tylko w czwartki, a nie w środy i piątki...


Witam,
Michał świetnie odgadł cel, który przyświecał pomysłowi założenia pilickiego forum.

Póki co nie ma na nim zbyt wielu wypowiedzi, bo i nie wiele osób o nim wie - chyba tylko bywalcy jurajskiego forum i to oni są, jak myślę, jedynymi autorami wypowiedzi, które do tej pory na nim się pojawiły :-)
Adres forum pojawia się już w Google i Netsprint, więc mam nadzieję, że liczba odwiedzin, a co za tym idzie także i wypowiedzi, z czasem zwiększy się. Proszę o rozreklamowanie forum wśród znajomych, którzy byliby zainteresowani poznaniem jego adresu.

Wypowiedzi na forum można śledzić przez kanał RSS

Pozdrawiam


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest 05 maja 2024, 19:35


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL