Jurajskie Forum Dyskusyjne
http://forumjurajskie.pl/

Na północno-wschodnim skraju Jury
http://forumjurajskie.pl/viewtopic.php?f=9&t=7091
Strona 1 z 1

Autor:  Michał [ 03 gru 2018, 19:02 ]
Tytuł:  Na północno-wschodnim skraju Jury

Mrozy odpuściły, troszkę szarówki, troszkę przymglonego jesiennego słońca na ulubionym lessowym grzbiecie ponad Rowem Białki Zdowskiej.
Fotki z wodoodpornego pstrykadła.

Dystans: ok. 40km, czas: ok. 3h
Trasa: Włodowice - Kotowice (Gorzelnia) - Mirów - Ogorzelnik - Bliżyce - Dobrogoszczyce - Browarek - Kroczyce - Lgotka - Włodowice

Pełna fotorelacja: http://jurapolska.com/wycieczki/rowerowa_02122018.php

Obrazek

Autor:  Marianowski [ 04 gru 2018, 11:24 ]
Tytuł:  Na północno-wschodnim skraju Jury

Chociaż na Blogu Michał datą wybiegł w przyszłość (wycieczka rowerowa - na północno-wschodnim skraju Jury - 25.12.2018) to oglądając zdjęcia ma się trochę wrażenie że jeździ po Jurze sprzed lat a to dlatego że spora większość zdjęć pokazuje malownicze jurajskie śródpolne ścieżki których coraz mniej.

"Jedne z najpiękniejszych "syngli" na Północnej Jurze, chyba tylko ścieżka przez Biakło, Lipówki i Kielniki w Olsztynie jest piękniejsza ale też i dużo trudniejsza. " Tak podpisujesz fotografię podmirowskiej ścieżki.

O gustach zazwyczaj się nie dyskutuje,ale egoistycznie zgadzam się w stu procentach że ogólnie Jura ta blisko Czewy,mimo że pełna w weekendy to jest niesamowita.Chyba nie trudno zrozumieć dlaczego lubię się kręcić między Prędziszowem a Sokolimi i chyba do końca życia pozostanie to moim ulubionym zajęciem.Wyobraźcie sobie,wsiadasz w centrum sporego,głośnego miasta w miejski autobus i po dziesięciu minutach zaczynasz przełaj w absolutnie innej błogiej i pięknej naturalnej scenerii...

Dzięki za streszczenie kolejnej ciekawej wycieczki :)

Autor:  Michał [ 04 gru 2018, 12:13 ]
Tytuł:  Na północno-wschodnim skraju Jury

Dzięki za zwrócenie uwagi, datę poprawiłem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/